subota 27.01.2018.
18:23

Ekipa Slaviše Jokanovića je u novoj godini sakupila maksimalan broj bodova u Čempionšipu.

fulhamfc.com

Fulam je slavio na gostovanju kod Barnslija rezultatom 3:1 i vezao četvrti prvenstveni trujumf nizu, četvrti od početka od 2018. godine.

Jokanovi puleni su do trjumfa došli posle preokreta i to u sudijskoj nadokandi!

Barsli je poveo posle pola sata igre golo Lindseja i sa minimalnom prednošću otišli na odmor, ali su u finišu prvog poluvremena domaći ostali sa igračem manje zbog crvenog kartona Kavara.

Brojčano nadmoćniji Fulam je poravnao samo što je počelo drugo poluvreme, Sesenjon je bio strelac, ali je otpor Barslija srušen tek u nadoknadi. Prvo je MekDonald u 91. minutu preokrenuo na 1:2, a pobedu gostiju iz zapadnog Londona overio je sjajni Rajan Sesenjon svojimdrugim golom na utakmici na asistenciju rezerviste Kebanoa.

Fulam je ovom pobedom skočio na šesto mesto, tj. u plej-of zonu, a da li će tu ostati zavisi od rezultata meča Šefild Junajted - Aston Vila koji se igra za tri dana.