Jokan protiv Pauna prekinuo lošu seriju, meč trajao preko 100 minuta

23:04

Dvoboj srpskih trenera u Čempionšipu pripao Slaviši Jokanoviću.

EPA-EFE/PETER POWELL

Kroz težak period prolazi ekipa Redinga koju sa klupe vodi Veljko Paunović.

Posle oštre kazne za ovaj klub kome je oduzeto šest bodova, Reding je večeras u uzbudljivom meču i posle čak 13 minuta nadoknade vremena poražen na svom terenu od Jokanovićevog Šefild junajteda rezultatom 1:0. Razlog za toliko dugu nadoknadu vremena bila je pauza posle kolapsa fudbalera gostujućeg tima Džona Fleka  koji je posle ukazane pomoći od strane medecinskih ekipa oba tima morao da napusti teren u 72. minutu.

Bila je to utakmica 19. kola Čempionšipa, a Šefild je slavio pogotkom Džejdona Bogla u 56. minutu meča i tako prekinuo lošu seriju od četiri uzastopne utakmice bez pobede.

Zahvaljujući večerašnjem trijumfu, Šefild se probio na šesnaesto mesto na tabeli sa 23 boda, a Reding je ostao na 20. mestu sa 17 bodova i kako sada stoje stvari, Paunovićevom timu predstoji borba za opstanak.