Junajted vodi u velikom derbiju, VAR na strani domaćina!

Puno će se pričati o video tehnologiji zbog situacije koja je prethodila golu "Đavola".

Fudbaleri Mančester junajteda su u okviru devetog kola Premijer lige dočekali ekipu Liverpula u jednom od najvećih derbija engleskog fudbala.

Liverpul je do ovog susreta ubeležio maksimalan učinak, dok je Junajted sakupio svega devet bodova iz osam kola i pri dnu je tabele.

OVDE pogledajte za koje sastave su se odlučili Solskjer i Klop.

Nakon 45 minuta igre "Đavoli" vode.

Igrao se 36. minut kada su stigli do prednosti, pukla je kontra, Džejms je protutnjao po desnoj strani i ubacio savršenu loptu pred gol gostiju, na nju je natrčao Rašford i smestio je iz Alisona za 1:0.

Igrali Liverpula su se bunili, ukazivali su sudiji Etkinsonu da je u začetku akcije napravljen faul nad Origijem, VAR je potom potvrdio odluku glavnog arbitra, gol je priznat.

U finišu prvog dela, Mane poravnava rezultat, ali je ponovo VAR stupio na scenu.

Uvideli su da je Senegalac igrao rukom pri prijemu lopte, te je doneta odluka da se gol "Redsa" poništi.

15 Komentara

Paul Kersey
Sunday, 20.10.2019
19:25

Dovoljno je što u poluvremenu i mediji u Engleskoj sprdaju na račun VAR-a i UTD-a.

vojin denic
18:50

Junajted jedino u ove sezone moze da pobedi uz pomoc sudija. Ni veliki tehnologija kao sto je VAR nista ne moze protiv glupog junajteda.

noxovac993
18:47

Faul? Nije ovo kosarka, fudbal je sport kontakta, a to sto je origi prosao skolu simuliranja salaha je druga prica

Gorila u magli! LFC
19:34

Pitao bi ja tebe da li bi ti trazio faul da te neko spicem sutne u ivicu lista sa ledja gde je lopta metar od igraca.

noxovac993
Tuesday, 22.10.2019
22:47

a posto ga je 'sutnuo' u levu nogu mozda da prestane da se drzi za desnu... Ucio od manea i salaha kako da glumi pa nije skapirao da treba da drzi pravu nogu.

sasa lesa
18:29

Bila je ruka Manea ali je i bio faul nad Origijem. Tako je to kad sudi Atkinson, čim sam ga video znao sam da će biti sumnjivih odluka. Doduše i mi smo igrali dosta loše ali je trebalo ostati 0:0. Valjda će se Firmino probuditi u nastavku, bio je najlošiji u prvom poluvremenu..

The Red Army
19:50

Pa dobro Atkinson reko gol, onda VAR proverio i oni ljudi rekli gol. Kontakt jeste bio, ali minimalan i ono nema sanse da je dovoljno za faul, nemam problem da kazem i da mislim da je bio ali stvarno mislim da ono nije dovoljno za faul, trebao zuti da dobije za simulaciju

sasa lesa
20:40

Isto kao sto je bio i minimalan i nenameran kontakt Manea sa loptom (ruka u prirodnom polozaju). Ali je ipak bila ruka. Razumes?
Bio je faul, gledao sam 10 puta iz svih uglova zato sto ni sam nisam bio siguran da je bio faul (nisam nerealan kao neki), ali se iz jednog ugla lepo vidi da ga potkacio po levoj nozi, ne prejako sigurno ali dovoljno da ga zaustavi. Kako god, utakmica je bila losa kao i vecina izmedju Mancestera i Liverpula poslednjih par sezona.
A u vezi najavljivanja gazenja MU, zaista ovde sem par tvrdokornih navijaca niko to nije radio. Ja sam licno rekao mom sinu da ne ocekujem pobedu Liverpula i da ce biti tvrda utakmica. Isto tako ce biti tesko protiv Totenhema, verovatno jos teze nego protiv MU.
Pozdrav...

18:28

Hahaha kakav naslov 😂 iskreno kazem meni ono nije faul, kao kad puste usporeni snimak vidi se da ga pipnuo al kad puste normalnu brzinu stvarno smesno izgleda, dok je mane ustopovao loptu rukom

La bestia negra
18:27

Kako ce oni drugacije nego preko sudije

Alex DeLarge
18:38

Druze, ono mu keva rodjena ne bi svirala kao faul. Ovo je kontaktni sport, nije dovoljno da te neko dodirne i da bude faul. Negde mora da se podvuce crta...

Wednesday, 23.10.2019
11:12
Manipulator
Monday, 21.10.2019
09:31
19:54

Hahaha aj ubedi sad samog sebe da je sve namesteno, mora da si navijac partizana 😂 a lozili ste se da ce biti 5:0 da je to lagana utakmica a ja dve nedelje pricam da poslednjih 7 utakmica bilo 5 puta nereseno, evo sad sest od osam... Primili smo smesan gol ali nema veze vec smo se navikli, ja sam samo cekao kad ce neki kiks i smesan gol ali bitno je da nas niste pobedili i da smo vam prekinuli niz od 17 pobeda, niste uspeli da izjednacite taj niz od 18...a i pokazali smo ligi da samo treba zube da vam pokazu i moze nesto da se uradi, nije to onaj liverpul od prošle godine a odbrana pogotovo, mnogo lakše se stvaraju sanse protiv liverpula ove sezone nego prosle... Sledece kolo totenhem ih dobija ili mozda iscupa liverpul neki x kao danas