Kad lopta skakuće po liniji, navijačima Juventusa su srca bila zaleđena

sreda 07.03.2018.
22:51

Igrao se 90. minut utakmice Totenhema i Juventusa, lopta je skakutala po gol-liniji Juventusa...

EPA-EFE/FACUNDO ARRIZABALAGA

Juventus je uspeo da savlada Totenhem i da ih izbaci u dvomeču, danas su slavili sa 2:1 na "Vembliju", iako po mnogima nisu bili bolji tim.

Totenhem je stvarao šanse, imali su više prilika za gol, ali nisu ih iskoristili za razliku od Juventusa koji je za samo 3 minuta uspeo da postigne dva gola, preko Iguaina i Dibale.

Poslednjih par minuta Juventus se branio grčevito, a zanimljivo da je lopta čak i skakutala po gol-liniji kada je Hari Kejn uputio udarac ka golu.

Mnogima se učinilo da je gol, ali to nije bio slučaj... Pogledajte OVDE kako je izgledala ta situacija.