petak 16.09.2016.
21:46

Najverovatnije i gol petog kola u Premijer ligi.

twitter.com/squawkanews

Liverpul vodi sa 2:0 u derbiju kola protiv Čelsija na "Stamford Bridžu", a kapiten "Redsa" je postigao neverovatan pogodak.

Lovren je postigao uvodni gol, više o tome OVDE, a onda je na scenu stupio Henderson.

Momak koji je po dolasku u klub okarakterisan kao "novi Džerarad", zategao je "praćku" sa oko 25 metara od gola Kurtoe i tu belgijski čuvar mreže nije imao šta da traži.

Sjajan šut reprezentativca Engleske, Čelsi je u velikom problemu na domaćem terenu, dok Jirgen Klop može samo da bude prezadovoljan partijom njegovih izabranika u prvom poluvremenu.

22 Komentara

Golzalo Higuain
Saturday, 17.09.2016
03:42

kazu poklonjen drugi go hahhaahhhaa pa Conte kako te nije stid to reci ccc

00:44

Eto vam ga, ne vidite kod očiju ništa! Čovek treba da postigne ovakav gol da bi primetili kakav je majstor! Svaku utakmicu lupate gluposti kako je najgori, a bez greške igra, i to na poziciji koja nije njegova prirodna!

Danijel Sturridge
Friday, 16.09.2016
22:57

Vratio se naslednik Dzerarda iz 2013/2014 gde je uz trio SSS bio najbitniji igrač

BekutaN
22:49

Ode Celzi papaa

NIKE
22:26

Kod oba gola Oskar kasni u bloku, i kad neko kaže dobar je on pomaže u defanzivi :D

No 1
21:56

Izdominirao na sredini terena.Ovaj Liverpul djeluje mocno,jos su imali vrlo tezak raspored.Cestitam na pobjedi nadam se petardi u mrezi Kurtoe!

Vernes Delic
21:53

Za sad lfc igra dobro vidjet cemo dr.poluvrijeme

SAB
21:52

Ako gubimo i treba da gubimo kad se nista ne menja, Fabregasa podhitno u igru!!! Oskara, Vilijana i Matica napolje! Fabregas, Pedro i Batsuai u igruu!!

barça mes que un clu
21:50

Boljka Liverpola. Mogu da pobede najace timove u Pl, bilo kao domacini ili gosti. A onda mogu da izgube od zadnjeg u Pl. Naravno ovde jos nista nije gotovo. Mada kako je Celzi igrao prvo poluvreme, sumnjam da mogu da urade nesto vise u drugom.

21:55

Eh takav ti je lfc igraju dobro protiv jaci a izgube od slabijih npr.barnli

22:52

Pa to. Evo ti dobili Lester, Arsenal i sad Celzi, a nisu mogli Barnli.

Isnogood
22:06

To je do Klopovog stila. Ne mozes postaviti taktiku protiv njegovih ekipa. Zato se treneri poput Murinja i Kontea muce sa njim. Problem je sto je tesko ostvariti konstantnost sa Klopovim stilom igre.

Maestro-Chelsea(Sic)
21:50

Uzas od igre podseca na proslu sezonu menjaj nesto ubaci Alonsa ubaci Ceska Bacuaia

21:58

Po meni Kosta treba na klupu, a Bacuai u prvih 11. A i ne moze se sa Maticem i Kanteom u prvih 11. I jedan i drugi Dmf. A Oskar ko Oskar, treba Celziju dva krstena stopera, i jedan veznjak, tipa Ozil, iniesta, Modric, njih sam naveo samo kao primere.