petak 12.06.2020.
22:37

Fudbaleri Totenhema doživeli su poraz na pripremnom meču za nastavak sezone.

EPA-EFE/FILIP SINGER

Totenhem i Norič su odigrali pripremni meč na stadionu Sparsa, gosti su uspeli da slave nakon preokreta sa 2:1.

Meč je bio podeljen u četiri perioda od po 30 minuta, a nakon 24 minuta igre Sparsi su pripretili preko Kejna, ali je loptu uspeo da zakači Krul i pošalje je u prečku.

Samo par minuta kasnije "Pevci" dolaze do prednosti, Lamela je postigao efektan pogodak glavom nakon centaršuta Bergvajna.

Sparsi su bili bolji i u drugom periodu, ređale su se prilike za Kejna, Lamelu i Orijea, ali golova nije bilo.

U nastavku veliki broj promena na obe strane, Ali je imao dve dobre prilike u trećem kvartalu, da bi u poslednjem Murinjo dao šansu mladim igračima poput Vajta, Sirkina i Marša.

"Kanarinci" su do preokreta i pobede došli golovima u poslednjih 10 minuta, najpre je Drmić poravnao rezultat, da bi pobedu ekipi Danijela Farkea doneo Mario Vrančić iz slobodnog udarca.