Katai i Krstičić nemoćni pred "fenjerašem", samo jedan gol u tri utakmice

sreda 05.04.2017.
22:20

Primera se nastavila utakmicama od 20:30, videli smo samo jedan gol u ta tri meča.

U duelu Alavesa i Osasune nije bilo golova sve do samog kraja, a ni previše šansi.

Osasuna koja je već prežaljena je bila bliža golu u prvom poluvremenu, uglavnom je pretila preko Pedra Leona, dok domaći za koje su meč počeli Krstičić i Katai, nisu uspevali da priprete.

U nastavku po jedna prilika na obe strane, De Las Kuevas je propustio za Osasunu, Romero za Alaves, pa je ostalo 0:0, ali sve do samog kraja utakmice, kada Bereunger šokira domaće navijače i donosi pobedu Osasuni.

Krstičić je zamenjen u 61. minutu, Katai je odigrao ceo meč za Alaves, dok je na drugoj strani Čaušić ponovo bio standardan.

Malaga je slavila protiv Hihona sa 1:0, strelac jedinog gola je bio Sandro Ramirez u 40. minutu meča.

Keko ga je pronašao nakon prodora po desnoj strani, Ramirez je uputio dobar udarac, ali ovaj gol definitivno ide i na dušu golmana Kueljara.

Još jedan meč koji je odigran danas od 20:30 jeste meč La Korunje i Granade, a golova ni ovde nije bilo, iako su domaći mogli do sva tri boda da je penal iskoristio Selso Borges.

Penal je sviran u 76. minutu, ali je Borges loše to izveo, pa La Korunja nije napravila ključan korak ka opstanku.