utorak 13.02.2018.
21:45

Najbolji engleski fudbaler u poslednjih nekoliko godina.

EPA-EFE/ANDY RAIN

Napadač Totenhema Hari Kejn nastavio je svoj golgeterski niz, pošto je smanjio rezultat u finišu prvog poluvremena u Torinu.

Posle asistencije Dele Alija, Kejn je obišao Bufona i pogodio mrežu za 2:1 i to je bio njegov sedmi pogodak ove sezone u Ligi šampiona. Pogledajte njegov gol OVDE.

Time se izjednačio sa Stivenom Džerardom, kao tek drugi Englez koji je postigao toliko golova u jednoj sezoni Lige šampiona. Džerard je to učinio u sezoni 2008/2009.

Zanimljivo je i to da Juve gol nije primio na svom stadionu od 5. novembra, odnosno do večeras 826 minuta.

Samo nekoliko minuta kasnije, Gonzalo Iguain je posle dva data gola, promašio penal, zategao je prečku kao Peđa Mijatović na SP 1998. sa Holandijom.