Kimih "makazicama" poništio Eriksenov gol, Nemci nisu izgubili!

utorak 06.06.2017.
22:38

Danas su u Danskoj na stadionu "Brondbija" domaći fudbaleri odigrali 1:1 protiv Nemaca.

EPA/LISELOTTE SABROE

U okviru prijateljskog meča pred nastavak kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u Rusiji, reprezentacija Nemačke je umalo poražena na stadionu "Brondbija" od reprezentacije Danske, ali je golom u poslednjim minutima meča Džošua Kimih doneo izjednačenje gostima.

Prvi gol na današnjem meču postigao je u 18. minutu Kristijan Eriksen, fudbaler Totenhema, i to nakon katastrofalne greške koju je napravio Antonio Rudiger, defanzivac Nemaca.

Gol možete videti OVDE.

Gledali smo jednu veoma otvorenu utakmicu, Nemci su imali loptu u svom posedu, ali nisu uspeli da postignu niti jedan gol u ovom meču sve do samog kraja kada je Kimih uspeo da savlada golmana Ronova.

Bio je to fenomenalan udarac Kimiha, pogledajte u nastavku kako je to izgledalo.

Da napomenemo još da su gosti iz Nemačke igrali u veoma izmenjenom sastavu, najiskusniji u reprezentaciji je bio Julijan Draksler sa najviše odigranih utakmica, iako je 23-godišnjak.