sreda 27.02.2019.
23:15

Umesto preokreta, totalni brodolom Reala.

Beta/AP Photo/Andrea Comas

Barselona je večeras sa ubedljivih 3:0 savladala Real u Madridu i izborila plasman u finale Kupa kralja, ali je domaći tim propustio brojne prilike da epilog ovog meča učini potpuno drugačijim.

Supertalentovani Realov Brazilac Vinisijus Žunior pravio je večeras najviše problema odbrani Barselone, kreirao je šanse, propuštao ih, a da je u 67. minutu iskoristio možda i najbolju, ko zna u kom pravcu bi otišla ova utakmica do kraja.

OVDE možete da pogledate tu njegovu akciju, prelepom varkom se u kaznenom prostoru Reala oslobodio Pikea, koji je uklizao u prazno i otišao skroz u levu stranu, a Vinisijus je potom poslao loptu zamalo pored leve stative Ter Štegenovog gola.

I, umesto 1:1, samo minut kasnije Barselona je uspela da povede sa 2:0, posle kontre Dembelea i autogola Varana, da bi tačku stavio Suarez golom iz penala u 72. minutu.