sreda 02.10.2019.
21:46

Ekipa Antonija Kontea igra sjajno večeras.

EPA-EFE/ALEJANDRO GARCIA

Inter na poluvremenu vodi protiv Barselone sa 1:0 golom Lautara Martineza već na startu meča.

Ekipa Antonija Kontea igrao veoma efikasno, ali i lepo na oko, pa su se mnogi sa pravom zapitali - ko je ovde Barsa, a ko Inter?

Naročito nakon akcije po levoj strani iz osmog minuta koja je izmamila uzdahe mnogih na tribinama iako se nije završila na pravi način.

Akciju možete pogledati OVDE.

Barselona je imala nekoliko šansi da izjednači, ali se na odmor otišlo minimalnom prednošću "neroazura".

9 Komentara

Superliga
Thursday, 03.10.2019
09:30

Petorica u zadnjoj liniji, troica cuvaju mesija(decu im je pravio) a dvoica na 35m cekaju dzidosut da istrce kontru, Tako je bilo drugo poluvreme. U prvom tu i tamo. Slaviu iz praga kuci ne mogu da pobede, iz dve utakmice 1 bod i 2 data i 3 primljena gola, o cemu vi pisete i koga hvalite molim vas dajte malo realnosti. Zvezda dve utakmice 3 boda, 3 gola, druga na tabeli a ovi kinezi zadnji, strasno....

petar8
11:45

Hahaha...kakvi kompleksi

No rules
Wednesday, 02.10.2019
23:28

Onda je Konte pljunuo sebi u lice i branio rezultat. Po 100 X na istu taktiku Barsa unistava uplasene italijane.. dokle vise, igrajte muski prema naprijed., na gol vise. Iste greske svake godine, iste fore, isti driblinzi Barse, isto se povlacimo i primamo golove. Samo tako nastavite, evropa vas je odavno otpisala, u rangu Belgijske lige smo..

BojanMC
21:57

Konte drzi časove. Ipak Italijani nemaju srece i ne koriste šanse tako da mislim da ce se barsa izvuci do kraja.

Uncounquered
21:55

Koliko je stabilnosti i motivacije Konte uneo u ovu ekipu...izuzetno odigrali prvo poluvreme...ovakvu igru Inter nije pruzio skoro 10 godina.
Sta znaci dobar strucnjak koji zna svoj posao i kako da postavi i uigra ekipu.