Koga je Van Gal poljubio na poluvremenu?

Autor: Dragan Milosavljević
subota 04.04.2015.
22:39

Odlična partija "Crvenih Đavola" i lagana pobedo protiv Aston Vile, rezultatom 3-1.

Beta/AP Photo/Jon Super

Ceo tim Junajteda je pružio odličnu partiju, ali je Holanđanin jednim igračem posebno oduševljen.

Van Gal je rekao posle meča da je na poluvremenu poljubio Andera Hereru i tom prilikom mu rekao da bude odlučniji kod protivničkog gola što je  rezultiralo sa dva pogotka od strane mladeog Španca.

Zanimljivo je da je Herera  uputio 5 udaraca u gol protivnika ove sezone u Premijer ligi i svih 5 je završilo u mreži!

"On ima sjajnu tehniku šuta, samo treba da bude odlučniji" - rekao je Van Gal engleskim medijima.

"Rekao sam mu juče na treningu da slobodno šutira češće , a na poluvremenu današnje utakmice sam ga poljubio. Odavno nisam video da je neko tako sigurno kontrolisao loptu kao on danas."

Ovo je bila 4 pobeda u nizu za Mančester, koji se sa ova 3 boda popeo na 3 mestu i ima odlične izglede da se plasira u LŠ.

U sledećem kolu će na "Old Trafordu" gostovati Mančester Siti i to će biti možda i odlučujuća bitka za poziciju broj 2.

Naravno, u borbu za poziciju dva se uključio i Arsenal koji u poslednje vreme igra u najboljoj formi a danas je rutinski savladao Liverpul sa 4-1. Tim porazom "Crveni" su se možda i oprostili od Lige šampiona.