KONAČNO - Jokanov Fulam osvojio zlata vredne bodove!

subota 02.04.2016.
23:42

Ekipa Slaviše Jokanovića u subotu je konačno prekinula seriju loših rezultata.

fulhamfc.com

Zahvaljujući nizu utakmica bez pobede, ekipa Fulama je dospela nadomak zone ispadanja, a da se taj niz i večeras nastavio, Jokanov tim bi i ''skliznuo'' u tu zonu.

Rival Fulamu danas je u 39. kolu Čempionšipa bio direktni rival u borbi za opstanak, ekipa Miltona, a Jokanovićevi puleni su posle velike borbe uspeli da trijumfuju rezultatom 2:1.

Posle prvog poluvremena bez golova, MekKormak je u 54. minutu doveo Fulam u vođstvo, ali samo devet minuta kasnije gosti stižu do izjednačenja golom Marfija.

Ipak, Jokanovićev tim je smogao snage da zada završni udarac rivalu i pogotkom Dembelea u 75. minutu došao do vredne pobede.

Posle ovakvog epiloga, Fulam na 21. mestu ima četiri boda više u odnosu na ekipu Miltona.