nedelja 03.01.2021.
17:56

Iskusni vezista se nikako nije snašao na "Đuzepe Meaci".

EPA-EFE/MATTEO BAZZI

Trener Intera Antonio Konte nikako nije zadovoljan partijama koje pruža iskusni čileanski vezista Arturo Vidal, kojeg je zamenio već na startu drugog poluvremena protiv Krotonea.

Neslavan kraj godine trofejnog fudbalera u Milanu prelio se i na početak nove.

U finišu prvog poluvremena protiv Krotonea skrivio je penal koji je tim našeg Miloša Vulića izjednačio rezultat na 2:2, a detaljan izveštaj sa meča možete pročitati OVDE.

Konte je bio besan na ris i opsovao je u pravcu Vidala kada je video raspravu kontroverznog fudbalera sa arbitrom.

Pre samo nekoliko nedelja najskuplje pojačanje Intera je zaradilo direktran crveni karton protiv Real Madrida, što je italijanski klub značajno udaljilo od plasmana u nokaut-fazu Lige šampiona.

Nedavno je i sam Konte, gostujući u studiju Skaj sporta, priznao da nije zadovoljan kako sesnašao bivši fudbaler Barselone, Bajerna, Juventusa...

"Do sada je imao previše uspona i padova i mi to ne možemo da priuštimo. Zna da mora da trenira jako, iako se ponekad čini da u velikim klubovima to nije prioritet", rekao je tada Konte.

Vidal u maju puni 34 godine, a ugovor mu ističe na leto 2022.