Košmarni početak za Bajern, da li je Nojer trebalo da bude isključen?

sreda 15.04.2015.
21:14

Rikardo Kvarežma je prosto ''eksplodirao'' u prvih deset minuta večerašnje utakmice sa Bajernom. Bavarci su u ''nokdaunu'', ali da li im je sudija ''progledao kroz prste''?

Beta/AP Photo/Kerstin Joensson

Lošiji početak večerašnjeg meča protiv Porta u Bajernu nisu mogli ni da zamisle, ali da apsurd bude veći, imaju i razloga da budu zadovoljni što nisu dospeli u još težu situaciju.

Naime, Porto je poveo sa 2-0 već u prvih deset minuta meča, a oba puta strelac za domaće bio je Rikardo Kvarežma.

Prvi gol postigao je već u trećem minutu iz jedanaesterca koji je iznudio Džekson Martinez. On je iskoristio grešku Ćabija Alonsa, izašao sam pred Nojera, koji ga je oborio i nema nikekva dileme da je to bio jedanaesterac.

Ali, odmah su se na društvenim mrežama pojavili brojni komentari i ocene da je sudija trebalo da isključi golmana Bajerna Manuela Nojera, koji je prošao samo sa žutim kartonom.

Tu situaciju možete da vidite OVDE, pa procenite.