Kup Francuske - Drama na Azurnoj obali, Lion sa penala do četvrtfinala!

četvrtak 30.01.2020.
23:14

Vijeri predstoji ozbiljan razgovor sa defanzivcima.

EPA-EFE/IAN LANSGDON

Gol Muse Dembele anulirao Unas pred sam kraj utakmica, ali onda neshvatljiva greška Dantea koji pravi penal. Lion ide dalje (2:1).

Gosti su bolje otvorili meč, izabranici Raul Garsije to znaju da naplate te Lion stiže do prednosti već u 15. minutu, Dembele koristi veliki previd Žan Lukasa.

Tokom drugog dela igre domaći su pripretili u par navrata, ali odbrana Liona na čelu sa Tatarušanom nije poklekla sve do završnice kada timu Patrika Vijere Adam Unas donosi izjednačenje u 89. minutu na asistenciju Dantea.

Lion ipak prolazi dalje u četvrtfinale preko penala u zadnjim minutima meča.

Dante pravi neverovatan kiks startom u svojih 16 metara, Auar golom šalje svoj tim dalje u takmičenje!