Kup Italije - Dramatično na "Olimpiku", SMS i saigrači bukirali put za Bergamo!

četvrtak 21.01.2021.
23:09

Atalanta čeka Lacio u četvrtfinalu.

EPA-EFE/ETTORE FERRARI

"Mlekari" imali 1:1 do 90. minuta, a onda Muriđi stiže do, večeras, zasluženog gola (2:1).

Lacio je ugostio Parmu, domaći su bili fenomenalni tokom prvog dela igre, ali samo jedan gol u mreži koju brani Kolombi.

Muriđi je pogodio statviu, isti fudbaler je zapretio i posle kornera u 22. minutu, ali Kolombi beleži odličnu intervenciju. Još jedna stativa Lacija, ovog puta Pereire, ali u 23. minutu dolazi i zasluženi gol

Duga akcija domaćih, na kraju centaršut i Parolo odlično reaguje glavom - 1:0.

U drugom delu igre Parma se probudila, Bruneta stavlja Strakošu na muke, kasnije i Mihaila pogađa prečku. A onda Mihaila dolazi do zasluženog pogotka, loša ofsajd-zamka defanzivaca Lacija i to je 1:1 u 83. minutu

I kada je delovalo da će utakmica ići u produžetke, Muriđi koristi centaršut - sjajan udarac glavom, koji se od Kolombija odbija u gol. 2:1 u 90. minutu