Kup kralja - Alaves prošao, Krstičić strelac, Kataiju konačno minutaža

četvrtak 22.12.2016.
21:51

Fudbaleri Alavesa i Selte plasirali su se u osminu finala Kupa kralja.

insidespanishfootball.com

Fudbaleri Alavesa pobedili su na svom stadionu ekopu Himnastika rezultatom 3:0 i ukupnim od 6:0 plasirali se u osminu finala Kupa kralja.

Strelci za Alaves bili su Mendez u 12, Sobrino u 31. i srpski fudbaler Nenad Krstičić u 40. minutu.

Drugi srpski internacionalac Aleksandar Katai konačno je dobio priliku da dobije veću minutažu, odigrao je svih 90 minuta i to posle duže vremena, pošto je u poslednjih nekoliko utakmica u Primeri bio rezervista.

Treći Srbin u ekipi iz Vitorije, Aleksandar Pantić, takođe je odigrao svih 90 minuta.

U drugom meču od 20 sati, fudbaleri Selte su takođe kao domaćini overili plasman u narednu rundu.

Nakon pobede u gostima nad Mursijom rezultatom 1:0, istim ishodom rešili su i na svom terenu golom Dijaza u 39. minutu.

Srpski fudbaler Nemanja Radoja odigrao je takođe čitav meč za ekipu iz Viga.

Žreb za osminu finala Kupa kralja na programu je u petak.