Kup kralja - Sadik i Raća Petrović bez iznenađenja, Gudeljova Sevilja u polufinalu!

utorak 02.02.2021.
22:55

Bivši fudbaleri Partizana nisu uspeli da naprave podvig i eliminišu goste iz Primere.

EPA-EFE/Raul Caro Cadenas

Fudbaleri Sevilje uspeli su da se plasiraju u polufinale Kupa kralja pošto su u Almeriji savladali domaćina sa 1:0.

Posle prvog poluvremena bez golova, ključan detalj desio se u 67. minutu kada je Lukas Okampos sjajno reagovao na centaršut Susa i glavom savladao nemoćnog Fernanda.

Bivši fudbaler Partizana Umar Sadik ušao je u igru u drugom delu meča, ali nije uspeo da se upiše u strelce, dok je praktično čitav meč odigrao još jedan bivši igrač "crno-beli" Radosav Petrović.

Reprezentativac Srbije Nemanja Gudelj odigrao je prvo poluvreme nakon čega je ostao u svlačionici kada ga je zamenio Munir El Hadadi.