sreda 19.07.2017.
23:07

Kompletirano je drugo kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona, predstavnici Bugarske, Slovenije, Austrije, Škotske, Poljske i Izraela večeras izborili su prolaz.

Beta/Martin Rickett/PA via AP

Ekipa Ludogoreca slavila je na svom terenu protiv litvanskog Žalgirisa sa 4:1 (1:1), te su tako sa ukupnih 5:3 izborili plasman u narednu fazu.

Poveli su gosti u 15. minutu preko Njuiadzija, da bi Natanijel poravnao rezultat do poluvremena.

U nastavku rapsodija prvaka Bugarske, u strelce su se upisali Vanderson i Kešeru, Rumun je postigao dva pogotka.

Salcburg je kod kuće savladao Hibernijans sa Malte rezultatom 3:0 (2:0), ukupno je u dva meča bilo 6:0 za austrijski tim.

Do 20. minuta sve je bilo jasno, Ržatkovski i Guldbransen su postigli po pogodak, da bi u drugom delu igre tačku stavio Haidara.

Škotski Seltik je sa 4:0 (1:0) savladao Linfild iz Severne Irske, te su sa ukupnih 6:0 prošli u nastavak kvalifikacija.

Sinkler je načeo goste u četvrtom minutu, da bi Rogić na samom startu drugog dela igre povisio prednost domaćina na 2:0.

Do kraja je Sinker postigao još jedan pogodak, a konačan rezultat je u drugom minutu nadoknade postavio mladi Armstrong.

Legija je kod kuće deklasirala finski Marijeham sa čak 6:0 (3:0), pa sa ukupnih 9:0 idu u treće kolo.

Poveli su u šestom minutu preko Giljermea, da bi u 37. Kojola autogolom povisio prednost poljske ekipe.

Kučarčik je u 40. povisio na 3:0 i postavio konačan rezultat prvog dela igre.

U nastavku, novi gol Kučarčika, da bi konačan rezultat u razmaku od samo jednog minuta golovima postavili Sžimanski i Mihakal.