L1 - Mitrović ne da Marseju Evropu, Radonjić bez minuta

22:39

Susretom u Strazburu otvoreno je 35. kolo Lige 1.

twitter.com
twitter.com

Gosti poveli početkom drugog poluvremena, ali su domaćini uspeli da kazne promašaje Marseja, konačan rezultat 1:1.

U prvom poluvremenu beležimo samo jednu izglednu situaciji kada je Gustavo imao odličnu šansu da dovede Marsej u prednost, ipak golman Sels je odlično reagovao.

Napadač gostiju Valeri-Žerman odlično kurniše odličnu akciju svojih saigrača, igrao se 47. minut Marsej ima vođstvo od 1:0.

Ubrzo je i Duje Ćaleta-Car imao šansu da udvostruči prednost, ali hrvatski internacionalac pogađa stativu.

Ipak radost gostiju je trajala samo osam minuta, Strazbur dobija penal posle faula Ramija.

Mandanda brani jedanaesterac, potom i šut iz odbitka, ali na kraju iz trećeg pokušaja Lala postiže gol za izjednačenje u Strazburu.

Na kraju ostaje konačan rezultat 1:1, Marsej će teško do četvrtog mesta i prolaska u evropska takmičenja naredne sezone.

Stefan Mitrović je odigrao ceo meč za Strazbur, dok je Nemanja Radonjić odgledao ceo meč sa klupe gostiju iz Marseja.