'Lavovi' baš inspirišu Kristijana

Autor: Boban Filipović
subota 13.02.2016.
16:34

Samo tri minuta igre na ' Santjago Bernabeu' bila su potrebna Ronaldu da dovede Real u vođstvo protiv Attletika iz Bilbaa. Ipak, gosti su se brzo vratili u život...

BETA/AP Photo/Daniel Ochoa de Olza

Golom Kristijana Ronalda Real Madrid je poveo protiv Atletik Bilbaoa, bio je to 15. gol Portugalca na 13. utakmici protiv Baska.

Pogledajte kako je CR7 topovskim udarcem pocepao mrežu, Gorka Iraizoz nije imao nikakve šanse.

Međutim, 'Lavovi' su izjednačili na 1:1 već u 10. minutu igre, Rafael Varan je napravio kardinalnu grešku, a Eraso to surovo kaznio.

Dobar meč na 'Bernabeu', 'stari lisac' Aric Aduric je imao tri dobre prilike da savlada Kejlora Navasa, treći put je 'Los Blankose' spasila prečka.

Nakon pola sata igre jasno je da je Atletik došao u Madrid da se nagigrava. budite uz nas da na kraju sumiramo utiske...