LE - CSKA i Sporting se ne predaju, ludnica u Marseju, Lacio po planu u Austriji

četvrtak 12.04.2018.
22:02

U toku su revanš mečevi četvrtfinala Lige Evrope, ovako stoje stvari.

Epa/Valentin Flauraud

Arsenal je na "Emirejtsu" savladao moskovski CSKA sa 4:1, Venger je večeras izveo najjači sastav, ali nakon 45 minuta igre vode Moskovljani sa 1:0.

Gol je u 39. minutu igre postigao Čalov, možete ga pogledati OVDE, a "Armejcima" ostaje da u nastavku pokušaju da "izvedu Romu".

CSKA - Arsenal 1:0 (Čalov - prva utakmica 1:4)

Sporting je na "Vanda Metropolitanu" poražen od madridskog Atletika sa 0:2, ali ekipa Žorža Žesusa ne planira da se preda pred favorizovanim rivalom, pa nakon 45 minuta igre u Lisabonu vode sa 1:0 i jedan gol ih deli od produžetaka.

Strelac jedinog gola u prvom delu igre bio je Montero, na asistenciju Fernandeša u 28. minutu susreta.

Sporting Lisabon - Atletiko Madrid 1:0 (Montero - prva utakmica 0:2)

Prvo poluvreme u Marseju je bilo potpuno ludo, nakon samo dva minuta činilo se da su domaćinu sve lađe potonule, Lajpcig je nakon trijumfa od 1:0 na svom stadionu, došao i do gola u gostima, strelac je bio Bruma.

Ipak, četa Rudija Garsije je pokazala sjajan karakter, za samo četiri minuta su poravnali, gol je na kraju pripisan Ilsankeru, koji je tako zatresao sopstvenu mrežu, da bi već u devetom minutu došli do preokreta preko Sara.

Ta tri gola pogledajte OVDE.

Igrao se 38. minut, kada se Floran Tovan, nakon slobodanjaka Pajea, najbolje snašao u kaznenom prostoru gostiju i lako sa samo par metara matirao Gulačija za 3:1, tako da nakon 45 minuta igre Marsej ima rezultat koji ih vodi dalje.

Marsej - RB Lajpcig 3:1 (Ilsanker ag, Sar, Tovan : Bruma - prva utakmica 0:1)

Salcburg je u Rimu doživeo poraz od Lacija rezultatom 4:2, a nakon 45 minuta igre na "Red Bul Areni" nema golova, što svakako odgovara ekipi iz Italije, u čijoj postavi su od starta Basta i Milinković-Savić.

Salcburg - Lacio 0:0 (prva utakmica 2:4)