22:48

Bivši fudbaler Partizana trenutno je u sjajnoj golgeterskoj formi, koja neodoljivo podseća na vreme kada je nosio crno-beli dres.

Beta/SašaĐorđević/Ds

Brazilac Leonardo ostao je u prelepom sećanju navijačima Partizana, koji iz jednog u drugi prelazni rok priželjkuju njegov eventualni povratak u Humsku.

Njemu ove zime sjajno ide u dresu Al Ahlija iz Dubaija, u čijem dresu je postigao pet golova u poslednjih pet utakmica.

Najnoviji je iz slobodnog udarca, danas u pobedi nad Al Nasrom od 2:1 u osmini finala Prezidents kupa Ujedinjenih Arapskih Emirata.

Leonardo je najpre iznudio prekršaj, a onda odlično izveo ''slobodnjak'' i u 54. minutu doveo svoj tim u vođstvo od 1:0. Marcuk je četiri minuta kasnije duplirao prednost, a poraz Al Nasra je ublažio Alvaro Negredo svojim pogotkom u 71. minutu meča.