21:23

Problemi za Barsu bez Lea Mesija u timu...

BETA/AP Photo/Manu Fernandez

Bez povređenog Lea Mesija u ekipi, Barselona je loše započela meč protiv Leverkuzena u drugom kolu Lige šampiona.

Ćićariti je već u trećem minutu imao sjajnu šansu da dovede ''Farmaceute'' u vođstvo, ali je golman Ter Štegen odlično intervenisao.

Ipak, u 22. minutu golman Barse bio je nemoćan posle kornera, kada se pred njegovim golom najbolje snašao štoper Leverkuzena Papadopulos.

Gol možete da vidite OVDE.

Očigledno, čuvar mreže Barselone za primljeni gol krivi napadača Luisa Suareza, sudeći po ovoj reakciji.

27 Komentara

ppera 1
Tuesday, 29.09.2015
23:26

Kako ga samo nije sramota da billo kome nešto zameri, a kriv je za bar 80% golova koje je Barsa primila u ovoj sezoni...

Bojan Aleksic
23:06

Ter Stegen nije kriv za gol. Matje je to morao da pokrije, a u krajnjem slucaju da pomogne Suarez.

mladenq
22:54

Lik kriv za pola golova u ovoj sezoni, ovaj Stegen.

MesQueUnClub10
22:49

Kakve veze Suarez ima sa ovim?!

StefaNN
22:48

Ma kriv mu je Suarez sto je nesposoban....

Toti 10
22:45

Gledam kako Ter Stegen urla na Suareza, a ako ste zapazili Papadopulos nadskace Matjea koji uopste nije ni skocio u 2 m od gola, gol ide malo na dusu Matjea a najvise na Ter Stegena. On da je neka klasa odneo bi i jednog i drugog igraca.

10:52

Barsa se ne zali na golmane. Real je taj koji igra kontre i treba im najbolji golman svijeta, Barsa moze i bez golmana

Barça el honor
21:43

Lose su branili prvu stativu ali po meni gol ide na dusu Ter Stegena.

loshmi123
21:41

Golman nemocan na metar od gola? Ter stegen je kriv za gol

Brat Sergio (La Decima)
21:39

Koliko su samo smijesni bez njega. Leverkuzen ravnopravan potpuno.

09:21

Ter Stegen je najzasluzeniji sto je Barca osvojila LS. Tad ste ga dizali u zvezde, a sada ga psujete. Kakvi ste bre to vi navijaci. Slazem se sa Drogbom kada je jednom rekao da su 90% navijaca barce uglavnom deca koja su tek pocela pratiti fudbal

S-I-M-K-E_
21:35

Nije mi normalno da ekipa zavisi ovoliko od jednog igraca....Moraju se trgnuti,Nejmar,Suarez,oni treba da pokrenu ekipu!!!!

Emre Can
22:38

o cemu pricas i sa njim ste isti ovakvi, celta mec dokaz..

ppera 1
23:24

Nisu ovo problemi zavisnosti od jednog igrača, jer su počeli još dok je i Messi bio na terenu, a zahvaljujući Enriqueu. Alba sedi na klupi i čeka da se povredi Iniesta da bi ga zamenio - jel ti to normalno?

23:08

A kakvi smo to? Barsa ne blista u Primeri da se razumemo ali ima samo jedan poraz,plus 3 teska gostovanja su prosla,samo je Viljareal ispred sa bodom prednosti,u LS 4 boda,sad ces ti reci laka je grupa i slicno...ovde ljudi ocekuju da Barsa igra i lepo i da dobija svaku utakmicu 3-0.