22:37

Počelo je osamnaesto kolo francuskog prvenstva.

twitter.com
twitter.com

Lil nastavlja uspešnu seriju, savladan Monpelje sa 2:1. Ristiću i Škuletiću po dvadesetak minuta.

"Doge" su bile maltene jedini tim tokom prvog dela igre, Ikone i Bamba su zapretili u par situacija, ali su domaći do prednosti stigli tek iz penala.

Golman gostiju ruši Osimenu u šesnaest metara, Ikone ne promašuje ovo. 1:0 za Lil u 40. minutu.

U nastavku smo videli dosta bolju ideju gostiju, posebno posle sedamdesetog minuta i dvostruke izmene kada su Ristić i Škuletić ušli na teren. Samo četiri minuta posle toga, Monpelje izjednačuje na 1:1, strelac je Delor.

Ipak nerešeni rezultat je bio kratkog daha, Renato Sančez sjajnim udarcem vraća prednost domaćima u 84. minutu što je i ostao konačan rezultat. U samoj završnici "doge" imaju još jedan penal, ali Osimen promašuje, na njegovu sreću bez posledica.