22:58

Bogat fudbalski program u Francuskoj.

twitter.com
twitter.com

U terminu od 21 sat, danas je odigrano čak devet utakmica 18. kola francuske Lige 1.

Pari Sen Žermen je opravdao ulogu favorita na svom terenu pošto je minimalnim rezultatom savladao Nant. Jedini pogodak za ekipu Tomasa Tuhela postigao je Kilijan Mbape u 68. minutu meča

Lil je prekinuo niz nepobedivosti od četiri utakmice porazom od Tuluza na svom terenu sa 2:1. "Doge" su dobro otvorile utakmice golom Rafaela Leaa u 17. minutu, ali je sjajni Maks Gradel golovima u 49. i 64. minutu doneo potpuni preokret i ceo plen gostiima iz Tuluza.

Olimpik Marsej osvojio je samo bod na gostovanju Anžeru. Domaćin je poveo u 36. minutu golom Stefana Baokena, a Marsej je spasio Buna Sar pogotkom u 84. minutu susreta.