Liga 1 - Lil je i dalje lider!

nedelja 21.02.2021.
18:55

Ekipa Lila je uspela da savlada Lorijen na gostovanju i da bude usamljena na prvom mestu na tabeli.

EPA-EFE/IAN LANGSDON

Lil je stigao do nove pobede u okviru Lige 1 pošto je danas savladao Lorijen u okviru 26. kola rezultatom 1:4 (1:2).

Gosti su autogolom Gravilona stigli do prednosti u 21. minutu, ali samo dva minuta kasnije ekipa Lorijena stiže do izjednačenja, strelac je bio Ergol.

Ipak, Fonte donosi Lilu novu prednost u 38. minutu utakmice, poveli su gosti sa 1:2 i to je bio konačan rezultat prvog dela igre.

U nastavku sve je rešio Ikone u 59. minutu, a konačnih 1:4 postavio je Bradarić u 90. minutu utakmice.

Sada je ekipa Lila na tri boda više od drugoplasiranog Liona i na četiri boda više od Pari Sen Žermena koji večeras igra svoju utakmicu protiv Monaka.