20:53

(Ne)očekivani poraz Olimpika.

twitter.com
twitter.com

Lion pretrpeo svoj prvi poraz u Ligi 1, Lorijen se izjednačio na tabeli sa večerašnjim rivalom posle današnje pobede (3:1).

Domaći Lorijen je poveo već u 6. minutu preko Le Fe iz odlično izvedenog slobodnog udarca.

Ekambi i Lakazet su imali svoje šanse u nastavku, ali bez poremen rezultata. Le Fe je za to vreme imao još jedan dobar pokušaj iz slobodnjaka, Lopes siguran ovog puta.

Lion dolazi do poravnanja u 28. minutu. Odlična saradnja Tetea i Lakazeta, akciju za 1:1 kruniše nekadašnji napadač Arsenala.

Samo pet minuta je bilo 1:1, domaći vraćaju prednost u 33. minutu. Još jedan lep gol, Mofi lobuje Lopesa za novu prednost Lorijena.

Već u 49. minutu bilo je 3:1 za domaće. Ouatara sigurno povećava prednost svog tima. Do kraja susreta imao je Lion svojih šansi preko Dembelea i Taljafika, ali pobeda Lorijena nije postala upitna.