22:36

Gosti na kraju strepeli do poslednjeg trenutka.

twitter.com
twitter.com

Fudbaleri Olimpika iz Marseja savladali su domaći Nim rezultatom 3:2 u 27. kolu francuske Lige 1.

Nije dobro počelo po izabranike Andrea Viljaš-Boaša pošto je Zinedin Ferhat doveo Nim u vođstvo u petom minutu.

Odgovor je stigao samo pet minuta kasnije kada je Dario Benedeto izjednačio, da bi u 36. minutu svojim drugim golom u potpunosti preokrenuo rezultat u korist Marseja.

Raspoloženi Argentinac potvrdio je trijumf svoje ekipe u 69. minutu kada je kompletirao het-trik.

Nim je u drugom minutu stigao do još jednog gola, strelac je bio Lukas Deu, ali vremena za nešto više od utešnog gola nije bilo.

Marsej nije mogao da računa na reprezentativca Srbije Nemanju Radonjića koji se oporavlja od povrede prepona.