Monpelje koji je u veoma lošoj formi namučio Monako pred sam kraj.

EPA-EFE/Guillaume Horcajuelo

U odličnoj golgeterskoj formi je ekipa Monaka, pa su tako vezali i treću uzastopnu pobedu u francuskoj Ligi 1.

Ekipa Nika Kovača je savladala Monpelje na gostovanju rezultatom 2:3 (0:2).

Gosti su bili bolji rival, a u prvom poluvremenu su postigli dva gola. Prvi preko Folanda u 24. minutu, a samo 11 minuta kasnije već je bilo 0:2 kada je Ben Jeder postigao svoj novi gol.

Nakon penala u 61. minutu koji je iskoristio Ben Jeder većina je mislila da Monpelje ne može apsolutno ništa da uradi do kraja, ali su se prevarili.

Za samo pet minuta domaći stižu do dva gola, prvo u 64. minutu preko Vahija, a potom i preko Delora.

Mogli su domaći do izjednačenja u 75. minutu kada je Delor odlično šutirao, ali je Lekomt spasio svoj Monako.

Sve u svemu, Monako bolji rival, zaslužena pobeda, ali im nije bilo toliko potrebno opuštanje nakon 0:3.

Ristić igrao za Monpelje sve do 54. minuta utakmice, na drugoj strani bez Strahinje Pavlovića u protokolu.