nedelja 25.08.2019.
22:57

Pari Sen Žermen nije imao milosti ni večeras.

EPA-EFE/Julien de Rosa

Fudbaleri Pari Sen Žermena ostvarili su pobedu u trećem kolu francuske Lige 1 pošto su savladali večeras Tuluz sa 4:0.

Gosti su na Parku prinčeva izdržali tek jedno poluvreme protiv domaćina koji nije računao na Nejmara što se nije odrazilo na igru ekipe Tomasa Tuhela.

Razgoropadio se Maksim Čupo-Motan koji je i postigao prvi gol za svoju ekipu  u 50. minutu.

Pet minuta kasnije mrežu je zatresao i fudbaler Tuluza Gonsalveš, nažalost bila je to mreža njegovog golmana.

Priliku da potvrdi trijumf propustio je Di Marija koji je promašio penal, ali ono što nije uradio on, jesu ponovo Čupo Motan u 75. i Markinjos u 83. minutu meča.