Liga 1 - Pobede Liona, Nice i Marseja, golovi Depaja i Pajea

sreda 08.02.2017.
23:17

Marsej je uspeo da savlada na svom terenu ekipu Gengana i da tako stigne do desete pobede u prvenstvu i šestog mesta na tabeli.

Beta/AP Photo/Claude Paris

Golove za Marsej postigli su fudbaleri koji su nekada igrali u Premijer ligi, prvo je Gomis u 26. minutu meča doveo Marsej u prednost, da bi Paje golom iz slobodnog udarca u 76. minutu stavio tačku na ovaj meč.

Nica je slavila golom Ćipriena u 7. minutu meča protiv Sent Etjena, izjednačila se po broju osvojenih bodova sa ekipom PSŽ-a koja je trenutno druga na tabeli.

Ni ekipa Liona nije imala težak zadatak danas, oni su slavili protiv Nansija rezultatom 4:0.

Valbuena je na asistenciju Fekira doveo Lion u prednost, da bi Fekir uspeo da je duplira u 43. minutu.

Lakazet je iz penala povećao na 3:0, da bi Memfis Depaj rešio sve dileme, ako ih je uopšte i bilo. Lion je ovom pobedom prekinuo seriju od dva poraza.

U meču Anžera i Rena nije bilo golova, a pobednika nije bilo ni u meču Lorijena i Tuluza koji je završen rezultatom 1:1. Pavle Ninkovi je ovaj meč ponovo presedeo na klupi.

Za kraj, Mec je pobedio Dižon rezultatom 2:1, a strelci su bili Sar i Diabate iz penala za Mec, odnosno Varo za goste.

Meč Bastije i Nanta je odložen, o tome ste mogli da čitate OVDE.