Liga 1 - Poraz Bordoa, uzbudljivo u Nici

22:27

Kompletiran subotnji program u francukoj Ligi 1.

twitter.com
twitter.com

Od 20 časova odigrano je još pet mečeva, a veoma uzbudljivo bilo je u Nici, gde je domaćin stigao do pobede nad Amijenom od 2:1, pogotkom Dantea u 95. minutu meča. Gosti su od 27. minuta igrali sa igračem manje na terenu, zbog isključenja Naorea.

Erel je u 32. minutu doveo Nicu u vođstvo, izjednačio je Akolo u 81, ali pomenuti Dante je goste ostavio bez ijednog boda u ovom meču.

Bordo je sa 3:1 poražen kao gost od Anžea, iako je poveo već u četvrtom minutu preko De Previla. Rejn-Adelajd, Pereira i Mangani su već do kraja prvog poluvremena uspeli da Anžeu donesu preokret.

Ren je kao gost slavio u Monpeljeu sa 1:0 golom Morela u 6. minutu, a u poraženoj ekipi su starteri bili bivši fudbaleri Crvene zvezde, Mihailo Ristić i Damijan Le Talek, dok je bivši napadač Partizana Petar Škuletić priliku da zaigra dobio u 86. minutu.

Uspešan na gostovanju bio je i Sent Etjen, koji je sa 2:1 bio boji od Dižona, a jedini današnji remi viđen je u duelu Bresta i Tuluza, završeno je rezultatom 1:1.