19:58

Domaćin ipak srećniji.

twitter.com
twitter.com

Monpelje je bolje počeo, Čotard je sjajno pokušao iz centaršuta, ali lopta odlazi pored gola. Naredna velika šansa donosi i gol, ali za Ren. Le Talek je nespretno reagovao u 22. minutu i postiže autogol, domaći vode sa 1:0.

Uno je imao dve sjajne šanse da donese 2:0, ali bez uspeha. U završnici zahvaljujući VAR-u Monpelje ostaje sa igračem manje, Molet dobija drugi žuti karton.

Rapfinja pogađa prečku iz slobodnog udarca u nastavku, ubrzo Ren isto ostaje sa 10 igrača na terenu. Terijer dobija crveni karton posle grubog starta. Ipak Kamavinga uspeva da smiri domaće igrače, sjajan solo prodor i 2:0 za Ren.

U nastavku Monpelje smanjuje na 2:1, Laborde pogađa za 2:1 sjajan udarac glavom, ali prekasno.

Ristić je odigrao 62 minuta dok je Škuletić ušao tek u 88. minutu za goste.