Liga 1 - Sent Etjen preporođen sa Subotićem, gol Debišija na debiju!

subota 03.02.2018.
21:54

Nova pobeda Sent Etjena u šampionatu Francuske.

EPA-EFE/FRIEDEMANN VOGEL

Dve utakmice od dolaska u novi klub i dve pobede Nevena Subotića sa Sent Etjenom.

Srpski defanzivac je i večeras odigrao svih 90 minuta, a Sent Etjen je kao gost slavio u Amijenu sa 2:0.

Sve se dogodilo na debiju Matjea Debišija za Sent Etjen, a svoj prvi nastup po dolasku iz Arsenala Debiši je krunisao i vodećim golom u 62. minutu (snimak u prilogu).

Nade domaćih trajale su do 85. minuta, a onda je Kabelja postavio konačnih 2:0.

Tuluz je golom Gradela iz 67. minuta slavio u Nici sa 1:0, a sjajno veče gostiju upotpunio je Bordo koji je savladao domaću ekipu Strazbura sa 2:0.

Treći uzastopni trijumf Žirondincima doneli su Sankare u trećem i Kaborde u 53. minutu susreta.

Podsetimo, ranije danas PSŽ je kao gost savladao Lil sa 3:0, a čast domaćih spasao je Monopelje koji je pred svojim navijačima savladao ekipu Anžea sa 2:1.

Gosti su poveli golom Ekambea u 20. minutu iz penala, a za preokret su se pobrinuli Lasne u 42. i Mbenza u 71. minutu.