Liga 1 - Skandal, Poketino na preslišavanju kod "gazde", "kanarinci" odneli bodove iz Pariza!

nedelja 14.03.2021.
22:59

Zanimljiv meč u Parizu.

Foto : Darko Vojinovic

Domaći su prvi krenuli u napad, Di Marija i Markinjos su imali dobre šanse. Kod Nanta Kolo je pao posle duela sa Kimpebeom, "kanarinci" ostaju bez penala i posle VAR pregleda.

Blaz je imao takođe šansu, a prvi gol vidimo u 42. minutu

Draksler se nalazi na pravom mestu u pravo vreme, Nemac donosi vođstvo domaćina pred odlazak na poluvreme.

A onda veoma čudno drugo poluvreme. U 59. minutu Nant izjednačuje posle velike greške odbrane PSŽ, strelac pogotka je Muani. Videli smo zatim razmenu mišljenja Leonarda sa tribina i Poketina na terenu, Argentinac je pre toga imao i razgovor sa četvrtim sudijom.

U jednom momentu Poketino je i napustio teren, potom se vratio i odlučio da zameni Di Mariju. Kasnije su francuski mediji preneli da se radi o urgentnom problemu privatne prirode.

Na drugoj strani ne gube vreme, Nant dolazi do preokreta - nesebični Kolo upošljava Simona koji donosi 2:1 u 71. minutu. Sačekali smo VAR potvrdu, ofsajda nema - gol važi!

Nant je izdržao pritisak, PSŽ beleži sedmi poraz u Ligi 1.