Liga 1: Subotićev prvenac, Sent Etjen nastavio strašan niz!

22:14

Fudbaleri Sent Etjena igraju kao preporođeni.

asse.fr
asse.fr

"Zeleni" su u januaru napravili strašan posao, doveli su nekoliko sjajnih pojačanja i od tada ne znaju za poraz.

Večeras su došli i do sedmog vezanog susreta u kojem nisu doživeli poraz, odigrali su 1:1 (0:1) na gostovanju Renu.

Igrao se 35. minut kada je Neven Subotić, jedno od zimskih pojačanja Sent Etjena, postigao svoj prvenac u Francuskoj.

Bivši štoper Borusije Dortmund je bio najviši u skoku nakon kornera Hamume sa desne strane, pa je snažnim udarcem glavom matirao golmana Rena za 0:1.

Ipak, "Zeleni" će na kraju morati da se zadovolje bodom, Burižo je centrirao sa leve strane u 86. minutu, Ismaila Sar je samo kresnuo loptu glavom, a ona je završila iza leđa Rufijea, 1:1 na "Roažon Parku".

Na kraju je podela bodova ostala na snazi, Sent Etjen i sedmi put zaredom ne zna za poraz, gol Nevena Subotića pogledajte u nastavku.

U ostalim duelima videli smo pobedu Ranijerijevog Nanta kod kuće protiv Troe, bilo je 1:0 (0:0).

Gol odluke je u smiraj susreta postigao Sala, na asistenciju Duboe.

U preostala tri duela nije bilo pobednika, Bordo i Anže su odigrali 0:0, Lil i Monpelje 1:1, dok je nerešeno bilo i u Dižonu, gde je gostovao Amjen (1:1).