23:07

Gostujući tim nastavlja sa toplo-hladnim partijama.

twitter.com
twitter.com

Sent-Etjen ne zna za poraz već pet utakmica u Ligi 1, savladani"kneževi" minimalnim rezultatom (1:0).

Tokom prvog dela igre svoje prilike su imale obe ekipe, ali bez završnice. Kod domaćih Bouanga je pokušavao bez uspeha, dok kod "kneževa" su aktivni bili Silva i Ben Jeder. U nastavku meča posle pauze dobru šansu propušta Keita da bi desetak minuta posle velike šanse Monaka videli i gol, ali domaćina.

Denis Bouanga se sjajno snalazi posle odbitka i dovodi Sent-Etjen u prednost, igrao se 59. minut.
Pet minuta posle vodećeg gola sjajnu šansu da udvostruči prednost Hamuma, odlično reaguje Lekomte. A onda je usledila veoma konfuzna situacija.

Vesli Fofana dobija direktan crveni karton zbog igranja rukom kao poslednji igrač odbrane domaćih, ali je posle gledanja VAR-a crveni preinačen zbog ofsajda gostiju tako da Sent-Etjen nastavlja sa 11 igrača utakmicu.

Do kraja susreta Golovin je imao odličnu šansu za izjednačenje koju ne koristi, dok Monako završava utakmicu sa igračem manje pošto Agilar dobija direktan crveni u 92. minutu susreta.