Liga Kup - Prošli Totenhem i Svonsi

utorak 19.09.2017.
22:52

Premijerligaši su uspešno obavili posao u trećem kolu Liga Kupa i obezbedili plasman u osminu finala.

Epa/Peter Powell

Fudbaleri Totenhema i Svonsija obezbedili su plasman u osminu finala engleskog Liga kupa pošto su u trećem kolu bili bolji od Redinga i Barnslija.

Totenhem je na "Vembliju" savladao Barnsli rezultatom 1:0 (0:0) a pogodak vredan plasmana u osminu finala postigao je Dele Ali u 65. minutu.

Favorizovani premijerligaš nastupio je u kombinovanom sastavu tako da će plasman dalje uz minimalac svakako zadovoljiti Maurisija Poketina.

Drugo poluvreme da reši pitanje pobednika čekao je i Svonsi koji je kao gost savladao Reding sa 2:0 (0:0) na "Madejski Stadionu".

Vodeći gol za "Labudove" postigao je Alfi Mouson, a konačan rezultat postavio je Džordan Aju sedam minuta pre kraja utakmice.