Lion poveo i razljutio PSŽ, Mbape magijom i het-trikom pokazao zašto vredi 200 miliona!

sreda 04.03.2020.
23:12

PSŽ melje, ali Mbape je budući broj jedan na svetu, posebno je čudesan njegov drugi gol, za 3:1!

EPA-EFE/FRIEDEMANN VOGE

Fudbaleri Pari Sen Žermena plasirali su se u novo finale Kupa Francuske pošto su danas kao gosti razbili Lion rezultatom 5:1!

Blistao je heroj meča Kilijan Mbape koji je postigao het-trik, dok su po gol dali Nejmar iz penala i Sarabija.

Lion je odlično otvorio meč i već u 11. minutu Terije je doneo prednost domaćima.

Međutim, ona je trajala svega tri minuta, a onda je Mbape pokupio otpadak i postigao svoj prvi pogodak na meču.

Kada je u 61. minutu Marsal zaradio drugi žuti karton i automatsko isključenje, napravivši pritom i penal, bilo je jasno da je to kraj za Lion.

Siguran izvođač sa bele tačke bio je Nejmar - 2:1.

Potom opet na scenu stupa Mbape, čudesnim solo prodorom postiže gol za 3:1. Najbolji potez na meču i jedan od lepših golova pogledajte OVDE.

Pablo Sarabija je naleteo na jednu odbijenu za 4:1, da bi u nadoknadi vremena Mbape kompletirao još jedan het-trik.

PSŽ će u finalu igrati protiv boljeg iz meča Sent Etjen - Ren koji je na programu u četvrtak.