LŠ - Bajern bez Kovača do nokaut faze, Juve slavi Koštu!

sreda 06.11.2019.
20:50

U terminu od 18:55h odigrana su dva duela, dobili smo još dva učesnika nokaut faze.

EPA-EFE/LUKAS BARTH-TUTTAS

Grupa B

Bajern Minhen - Olimpijakos 2:0 (0:0)

Fudbaleri minhenskog Bajerna odigrali su prvi meč nakon što je Niko Kovač odlučio da se povuče sa mesta šefa struke kluba iz Bavarske.

Uspeli su da upiši važan trijumf, kako su pobedom protiv Olija obezbedili plasman u nokaut fazu Lige šampiona.

U prvom poluvremenu nije bilo golova, da bi Bavarci stigli do prednosti na "Alijanc Areni" u 69. minutu.

Koman je ubacio loptu sa desne strane, pronašao je Levandovskog, koji je loptu poslao u mrežu grčkog kluba za 1:0.

Sve je postalo jasno u Minhenu kada je u 89. minutu Perišić duplirao prednost Bavaraca.

Kontru je povukao Koman, poslao je loptu na levu stranu, usledio je prizeman centaršut, lopta uz malo sreće dolazi do hrvatskog reprezentativca, koji trese mrežu Olimpijakosa za konačnih 2:0.

Grupa D

Lokomotiva Moskva - Juventus 1:2 (1:1).

Poveli su "Bjankoneri" već u četvrtom minutu, Remzi je praktično ukrao gol Kristijanu Ronaldu, kako je do toga došlo pogledajte OVDE.

Ipak, samo osam minuta kasnije, Lokomotiva dolazi do izjednačenja, strelac je bio Mirančuk.

Sa tim rezultatom se otišlo na odmor, gledali smo izjednačen meč u Moskvi i delovalo je da će rivali podeliti bodove, da bi u trećem minutu nadoknade Daglas Košta doneo pobedu "Staroj dami", kao i plasman među 16 najboljih.