Poraz Pari Sen Žermena koji može mnogo da ih zaboli.

Grupa F

Zenit - Lacio 1:1
Briž - Borusija 0:3

U duelu Briža i Dortmunda praktično je sve bilo rešeno već nakon pola sata.

Prvi gol smo videli u 14. minutu kada je Torgan Azar načeo mrežu domaćina, bio je centaršut sa leve strane, golman domaćih je poleteo u prazno, potom još jednom loše intervenisao nakon udarca Azara i definitivno ovaj gol ide na njegovu dušu.

Četiri minuta kasnije na scenu stupa Haland.

Nakon novog kornera sa leve strane domaći nisu uspeli nikako da izbiju loptu, da bi na kraju Norvežanin pokazao njuh za gol i postigao novi za 0:2.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Odlična i uigrana akcija gostiju, Munije je pronašao samog Halanda na kraju koji postavlja konačnih 0:3.

baner

Grupa H

Bašakšehir - Mančester junajted 2:1
Lajpcig - PSŽ 2:1

Ekipa Pari Sen Žermena je doživela i drugi poraz u trećem  meču Lige šampiona pošto je danas bila slabija od Lajpciga sa 2:1 (1:1).

Nije izgledalo da će Nemci uspeti da stignu do pobede, posebno za one koji su gledali utakmicu u prvih 40 minuta.

PSŽ je briljirao, postigao gol na vreme preko Di Marije koji je izašao sam ispred golmana i uspeo da rutinski savlada Gulašija, nije se video izostanak nekoliko bitnih fudbalera poput Nejmara ili Mbapea.

Imali su šansu i nakon igranja rukom u kaznenom prostoru Upamekana, Di Marija je mogao da donese 2:0 gostima, ali je Gulaši fantastično odbranio kazneni udarac.

U 38. minutu gol u mreži Gulašija, ali je poništen zbog ofsajda Di Marije.

I onda šok za goste, sjajan gol Nkunkua sa distance, šutirao je po zemlji neodbranjivo za Navasa.

PSŽ je doživeo novi šok u 57. minutu kada je VAR pokazao na belu tačku, Marčinjak je konsultujući tehnologiju dosudio penal za domaćina, a Emil Forsberg je bio siguran, veoma jako je šutirao i Navas nije mogao ništa iako je pogodio stranu.

Do kraja meča još problema za PSŽ, završili su meč sa igračem manje pošto je Idrisa Guej dobio drugi žuti karton, a na kraju je pocrveneo i Kimpembe.