Favoriti kada gledamo koeficijent prošli su u narednu fazu kvalifikacija za Ligu šampiona.

uefa.com
uefa.com

Imamo već tri učesnika poslednjeg kola kvalifikacija za ligu šampiona, a to su Viktorija Plzenj, Apoel i Dinamo iz Zagreba.

Prvi meč dana su igrali Viktorija i Karabag u Azerbejdžanu, a nakon 0:0 u prvom meču, danas je Viktorija golom u 85. minutu uspela da izjednači na 1:1 i da tim golom prođe u narednu fazu.

Muarem je postigao jedini gol za ekipu iz Azerbejdžana, a na drugoj strani strelac je bio Krmenčik.

Dinamo iz Zagreba je rutinski završio posao protiv Dinama iz Tbilisija u Gruziji, danas su slavili sa 1:0 i ukupnim rezultatom 3:0 prošli su u narednu fazu.

Rog je bio jedini strelac na današnjoj utakmici.

U veoma zanimljivom meču na Kipru Apoel je imao zaostatak od 2:1 iz prvog meča protiv Rozenborga.

Gosti su se branili čitav meč, ali su poklekli u 1. minutu nadoknade kada je Janiotas uspeo da donese prednost Apoelu.

Na kraju, kada su svi fudbaleri Rozenborga krenuli ka napadu, Vander je postigao još jedan gol, da bi u 99. minutu De Vinsenti uspeo da postigne treći gol za Apoel.

Dakle, sve tri ekipe će biti nosioci u poslednjem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona.