sreda 26.07.2017.
22:36

Dva nerešena rezultata u utakmicama koje su počele od 20:45.

EPA/SEBASTIEN NOGIER

Rozenborg je odigrao dobru utakmicu u Glazgovu, golova nije bilo - 0:0. Ekipa Brendana Rodžersa je teškom mukom stizala do šuteva u okvir gola, negde do 80. minuta nije bio niti jedan šut u okvir, što govori o disciplini u igri gostiju iz Norveške.

Rozenborg je imao dve odlične šanse na ovoj utakmici, a u obe je učesnik bio Milan Jevtović.

Srpski fudbaler je u prvom poluvremenu dobro istrčao kontru, zalomio jednog fudbalera gostiju, ali je njegov udarac izblokiran u poslednjem trenutku.

U nastavku, Srbin je odlično prošao po desnoj strani, ubacio loptu u sredinu, "na tacnu" svom saigraču, ali je Niklas Bendtner promašio gol.

Meč Nice i Ajaksa je takođe završen nerešeno, bilo je 1:1. Nakon asistencije Serija, Baloteli je pogodio za 1:0 i tako doneo veliku radost domaćim navijačima.

Ipak, finalista Lige Evrope iz ove godine je dokazao svoj kvalitet, preuzeli su inicijativu, stvarali šanse, a van De Bek je doneo izjednačenje u 49. minutu.