LŠ - Liverpulova rutina na Enfildu, Ljoris junak "Pevaca"! (POLUVREME)

utorak 09.04.2019.
21:48

Siti nije uspeo da stigne do vođstva i pored dosuđenog penala.

EPA-EFE/PETER POWELL

Na duelu između Totenhema i Mančester sitija nema pogodaka nakon prvog poluvremena.

Odmah na početku meča usledio je pravi šok na stadionu Sparsa, Kujpers je nakon odgledanog VAR snimka dosudio penal zbog igranja rukom Rouza.

Totenhem je imao nekoliko opasnih situacija i pored terenske inicijative "Građana", Edersonu su pretili preko Alija i Kejna, međutim promene rezultata nije bilo.

Na Enfildu smo videli očekivanu sliku, domaćin nakon prvih 45 minuta vodi sa 2:0.

Četiri minuta kasnije Marega je imao priliku da smanji prednost domaće ekipe, ali je Alison jako dobro reagovao.

Veoma sporna situacija usledila je nedugo nakon toga, pa je sudija Mateu nakon odgledanog VAR snimka ipak odlučio da nije bilo igranja rukom u kaznenom prostoru Liverpula.

Imao je Firmino još jedan pokušaj iz voleja, ali Liverpul nije uspeo da poveća prednost.