Lučanci se porazom u Azerbejdžanu oprostili od Evrope

četvrtak 06.07.2017.
20:52

Ekipa Mladosti iz Lučana zaustavljena je u prvom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope, od azerbejdžanskog Inter Bakua.

Beta/SašaĐorđević/Ev

Nakon poraza na svom terenu, ekipa Mladosti iz Lučana poražena je i u prestonici Azerbejdžana.

U Lučanima su poraženi sa 0:3, dok su u Baku večeras izgubili sa 2:0 (1:0).

Poveli su domaći u 23. minutu, preko Brazilca Denisa i tada je već bilo jasno da je pred fudbalerima Mladosti "nemoguća misija".

Da stvar bude još gora, u poslednjem minutu nadoknade prvog dela igre, vezista Mladosti Pejović dobija drugi žuti karton, te ostavlja ekipu iz Lučana sa igračem manje pred drugih 45 minuta.

Odmah po startu drugog dela, trener Milovanović menja Gavrića Marinkovićem, kasnije je u igru uveo i Markovića umesto Trifunovića, ali ništa nije urodilo plodom.

Samo četiri minuta nakon ulaska Markovića, novi hladan tuš za naš tim, Hadžijev pogađa na asistenciju Farđad-Azada za vođstvo Bakua 2:0.

Do kraja nije bilo golova, Mladost je pružila solidan otpor u Azerbejdžanu, ali ipak nisu uspeli da dođu ni do počasnog gola u dvomeču sa Interom iz Bakua.