"Luda" utakmica u Saransku, deset golova, Tošić strelac!

nedelja 20.09.2015.
15:13

Ekipe Mordovije i CSKA iz Moskve odigrali su najzanimljiviju utakmicu u dosadašnjem delu šampionata Rusije, a krajnji rezultat bio je 4:6 u korist gostiju iz Moskve.

pfc-cska.com/Andrianova T.

Mordovija je imala prednost od 3:0, imali su i prednost igrača više, ali na kraju nisu uspeli da pobede, čak ni da izvuku nerešen rezultat.

Fernandeš je dobio crveni karton u 12. minutu za CSKA, Lučenko, Rikov i Muhamecšin su doveli Mordoviju u, činilo se tada, nedostižnu prednost.

Ipak, nisu tako mislili Tošić i drugovi.

Upravo je srpski reprezentativac bio začetnik preokreta, prvo je asistirao Pančenku nakon kornera za 3:1, zatim je Đalo dobio drugi žuti karton u dresu Mordovije, a onda za dva minuta dva gola CSKA.

Tošić je razmenio nekoliko duplih pasova na sredini terena, sjajno je izbio oči u oči sa golmanom domaćih i savladao ga bez ikakvih problema za 3:2.

Dumbija je izjednačio na 3:3, ali su domaći veoma brzo stigli do 4:3 golom Lučenka, igrao se 68. minut.

Samo 12 minuta je trajala i ova prednost domaćina koji su u poslednjih deset minuta čak tri puta kapitulirali.

Golove do kraja meča su postigli Musa (2) i Dumbija za veliku pobedu ekipe CSKA.