Ludilo u Veroni, Inter poveo, pa jedva izvukao bod!

nedelja 07.02.2016.
14:24

Fudbaleri Verone i Intera remizirali su rezultatom 3:3 (2:1) u 24. kolu Serije A.

Beta/AP Photo/Antonio Calanni

U ludačkoj utakmici u Veroni, Inter je poveo na samom početku, a onda su domaći preokrenuli za manje od 10 minuta i posle poveli i sa 3:1. Inter je u drugom poluvremenu uspeo da dođe do boda.

Već u osmom minutu, Brozović je asistirao za Murilja koji je pogodio za 0:1. Ipak, već u 12. minutu Helander izjednačuje rezultat, da bi u 16. Pisano potpuno preokrenuo.

Roberto Manćini je na poluvremenu odlučio da u igru uvede Perišića umesto Felipea Mela i upravo je Hrvat bio čovek odluke.

Nakon što je Ionita u 57. minutu povisio prednost Verone na 3:1, na scenu stupa Perišić koji je najpred u 61. minutu asistirao Ikardiju za 2:3, da bi potom u 78. minutu pogodio za 3:3.

Srpski reprezentativac Adem Ljajić šansu je dobio tek u nadokandi vremena kada je zamenio Edera, dok je Boško Janković na drugoj strani čitav meč presedeo na klupi.

Inter je propustio priliku da se uključi u trku za vrh pošto sada ima 45 bodova i ostaje na četvrtom mestu na tabeli. Verona je ostala na začelju tabele sa 16 bodova.

Golove sa ove utakmice pogledajte OVDE.

Tablice vam donosi SofaScore - rezultati uživo

35 Komentara

INTERnacionalist
Sunday, 07.02.2016
19:47

..znam samo jedno,dok je Inter igrao lose, tvrdo i zatvoreno bez mnogo sansi i bez leprsavosti bilo je bolje, 1:0 il 0:1 al 3 boda su 3 boda! Od kako igraju sa ofanzivnije i ljepse sve ode niz brdo!

elkinjo10
18:41

CESTITAM interu NA OSVOJENOM BODU PROTIV PREJAKE VERONE!;)))FORZA VERONAAAA

ADP_10
16:12

Mislio sam da Inter ove sezone moze mnogo vise, narocito posle one utakmice sa Udinezeom, ali posle toga je krenuo pad. Sa ovakvom igrom tesko da mogu do LS. Sklopili su jako dobar tim ali su napravili jednu kobnu gresku koja ce ih izgleda skupo kostati - Mancini.

novak djokovic
16:07
Filip920
16:02

Marrone bianconero spakovao 3 asistencije koliko nije za 10 godina u Juveu :Dninter jos jednom pokazao da ima najbolju odbranu u ligi.

REVOLT 24. III 2016.
15:49

Zasto je RM jos uvek trener Intera, da li to neko moze da mi objasni?

John Doeee
17:40

To nikome nije jasno, druze.

19:42

..zato sto prima 3.5 miliona a obraz mu je titanijumski pa ne nudi ostavku,nego ceka da mu je Tohir uruci i da sjedi i uziva! Usput,Inter jos placa Macarija i to pozamasnu sumu novca!

18:05
JUVENTIN
15:42

Kida sinter nema sta

Dropkick Murphys
15:40

Ako Roma i Milan pobede u ovom kolu,nastace sveopsti haos,kada je borba za LS u pitanju.......A Inter,kako igra,veliko je pitanje sta ce do kraja biti..........A sledece kolo gostuju u Firenci..........

Brat Rodrigoo
15:39

Napad proradi, odbrana zakaze... Ljajic dobija sansu da odigra citavu nadoknadu vremena, dok se Palasio vuca po terenu. Golovi primljeni na istu foru, i to od najgore ekipe u Seriji A. Muriljo katastrofa, Miranda je falio mnogo. Mancini, eto ne znam sta reci za njega za velikog strucnjaka. Garantujem da je zadovoljan bodom, samo cudo da nije ubacio Medela da odbrani ovih 3:3. Ne znam cemu se nadati, ovo je lose, ali kad pogledas ni ostali konkurenti nijesu neki bauk. Forza Inter!

20:08

Ruku na srce,Mancini zna kako da izmuze pare od vlasika klubova za transfere..Kako to radi,ja pojma nemam,ali znam da je Mancicni dobar trener koliko sam i ja dobar .

Golzalo Higuain
15:37

nadam se da ce verona opstati i da ce sto bi ovi fanovi premierlige rekli, ispasti plastično kijevo.

Pinky
15:36

Pa-pa liga šampiona.

Juventino SS
15:33

Kako ovako Verona ispusti pobedu. Gledao sam drugo poluvreme.

LuisSuarezFB
15:33

Sta se desava sa Interom? Nisam gledao mec ali kako je odigrao Melo i Brozovic? I da li je toliko odbrana losa ili Handanovic prima non stop golove. Kada jedna ekipa kao ova da tri gola onda ne znam. Fiorentina ce ih pobediti sigurno ako ovako nastave. Pre se pricalo o Skudeto sada nista. Kad vec Milan ne moze u LS hocu Inter.

15:58

..3 prekida Verone 3 gola,i to je to od suteva u gol!

Juventus Torino
19:54

zvanicna statistika serije a laze..ti si upravu..a pratim ja ligu..uvijek je zanimljivo pogledati mec ekipa iz sredine tabele..nekako su ravnopravni i zanimljivi,kao ova danas

elkinjo10
17:57

tako ste i vi osvajali bodove na pocetku prvenstva,jedan suti i jedan gol!

15:31

Kakva utakmica, Marone 3 asistencije, Toni i dalje pravi probleme protivnickim odbranama. Mogla bi Verona da opstane, kao Lester prosle sezone, ali ce im trebati nekoliko vezanih pobjeda. A Inter je komedija, jedva cekam sledece kolo :)

S-I-M-K-E_
15:30

Da Inter ima normalnog trenera pa da pruzi na pravi nacin priliku Joveticu i Ljajicu da igraju zajedno,sigurno bi se to isplatilo...Nikad ekipa ne moze dobro igrati dje zeli trener da bude u prvom planu i da je on najveca zvijezda...Unistio je onako klasnog igraca kakav je Jovetic,a Ljajic je taman na nekoliko utakmica igrao sjajno i onda ga je mamlaz stavio na klupu.

Frank Underwood
15:27

Šta reći osim Manćini... Nije on kriv što misli da zna, nego ljudi koji su ga ubedili u to...

15:27

..bravo za Veronu,pokazali su kako se sa 24% poseda,3 suta u gol iz 3 prekida moze dat 3 gola,bravo,bravo,bravo! A ti Manco se ubij sa obrazom pa aj polako,unistavas Jovetu,Ikardija evo i od Edera si napravio 'jalovinju' za kratko vrijeme! Forza Inter!

17:59

dok je inter imao cak 4 gola u okvir,i cak dva kornera vise..

19:24

..bravo za statisticara! Valjalo bi malo da pratis citavu ligu a ne samo juventus,i da odgledas koju utakmicu! Inter je imao 7 udaraca u gol od tih 7 je bilo iz 16-erca,i svi iz izradjenih akcija,pa samo Palasio je 2 puta pogodio golmana iz peterca dok je Verona dala 3 gola iz 3 prekida,doduse sva 3 cista ko suza,ko je kriv Juanu i druzini sto ovi bolje skacu..