Ludnica u Bastiji, crveni karton, četiri gola i promašen jedanaesterac!

sreda 01.03.2017.
21:36

U zaostaloj utakmici 24. kola francuskog šampionata nije bilo pobednika.

Na stadionu "Arman Sezar" Bastija je ugostila Nant, a nakon 90 i kusur minuta nije bili pobednika, meč je okončan rezultatom 2:2 (0:0).

Več nakon 10 minuta igre, fudbaler domaćeg sastava Djiku zaradio je direktan crveni karton nakon jednog neopreznog starta na sredini terena.

U narednih 15 minuta trener Bastije je morao da napravi dve izmene, ali do kraja prvog poluvremena nije bilo golova.

U nastavku iznenađenje, domaćin sa desetoricom dolazi do gola preko Gaela Danika.

Gosti se još nisu opasuljili, a Bastija je povela sa 2:0. Samo sedam minuta nakon prvog, hendikepirna Bastija dolazi do svog drugog gola, strelac je bio Onijanž.

Ipak, gosti su uspeli da se oporave od šoka, te su samo dva minuta nakon drugog gola domaćina došli do pogotka, strelac je bio Sala.

U smiraj susreta, potpuna drama u Bastiji. Gosti su najpre u 87. minutu imali priliku da sa kreča poravnaju rezultat, ali je Lima bio neprecizan.

Ipak, na njegovu sreću, četiri minuta kasnije Dijego postiže gol za Nant i postavlja konačnih 2:2.

Bastija ostaje pretposlednja sa 24 boda, dok je Nant na sigurnom 11. mestu, sa 10 bodova više.